17 Temmuz 2013 Çarşamba

Biten Ürünler

Biderma Sebium Jel: Kampanyalı iken 2 adet 500 er ml almıştım.Effaclar jele göre temizlemesini daha az buldum ama cildi daha az kuruttuğu gerçeğini de göz ardı etmemek lazım.Bu da bitince totalde 1lt kullanmış biri olarak yağlı ciltlere önerebileceğim güzel bir temizleyici.

Oriflame Milk and Honey Saç Maskesi: Ortalama bir maske.Saçları yumuşatıyor ama istediğim gibi tam bir yumuşaklık da vermiyor.Üstelik adına aldanıp da bal kokacak vs sanmayın.Yaşlı teyze kokusu derler ya,aynen öyle bir kokusu var.

Too Faced Shadow İnsurance: Mükemmel bir makyaj bazı.Gece makyajımla uyuyakaldığım birkaç sefer,sabah bile göz makyajımın yerinde durduğunu gördüm ki göz kapaklarım yağlıdır ve göz makyajını bazsız 1 saatte,mac paint potla ise birkaç saatte kusar.Ama yerine aynısından almadım,farklı birşey olsun diye The Balm dan aldım.Bakalım bunun kadar kendini sevdirecek mi?

2 yorum:

  1. too faced benim de favorim ama balmı da merak ediyorum dediğin gibi..

    YanıtlaSil
  2. bioderma jeli iki aydır kullanıyorum, bu zamana kadar çok şey denedim ama bu kadar memnun kaldığım başka ürün yok,far bazı da aynı şekilde. çok seviyorum, nedense başka markaya geçsem memnun kalmazmışım gibi geliyor

    YanıtlaSil